Współpraca

WSPÓŁPRACA SPONSORSKA

Dzięki wsparciu Sponsorów Football Project może wciąż się rozwijać oraz oferować najwyższą jakość usług. Dzięki życzliwości Sponsorów, dzieci mogą od najmłodszych lat korzystać ze sprzętu najwyższej jakości, a rodzice mają pewność, że pozostawiają swoje pociechy w rękach ludzi, którzy mają za sobą solidne zaplecze.

Jeśli są Państwo zainteresowani sponsorowaniem naszej szkółki oraz reklamą w naszych plakatach oraz stronie internetowej, prosimy o kontakt:

Telefon : 603 182 182

E-Mail : fp@footballproject.pl

NASI SPONSORZY

 

intercraft12

InterCraft to spółka, która została założona w 2010 r. Zajmuje się ona kompleksową sprzedażą specjalistycznych towarów i usług na rynki przemysłu ciężkiego – głównie dla firm z sektora kolejowego, hutniczego, energetycznego, chemicznego oraz wydobywczego. InterCraft tworzą osoby, które od wielu lat realizowały sprzedaż na wielu różnych rynkach, mając kluczowy wpływ na wyniki reprezentowanych przez siebie spółek. Podejście do biznesowej rzeczywistości tej spółki oddaje jej motto przewodnie:

„…Podwójny zwycięzca mówi: Jeśli Ty wygrasz, ja też wygram…”

 

vitalogo11Firma Vitasport istnieje od 1998r. Ma sieć własnych sklepów, z których prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową na terenie całej Polski. Aż 15 lat na rynku pozwoliło jej na wyspecjalizowanie się w branży sportowej, a w szczególności w sprzęcie piłkarskim. W sprzedaży firmy znajduje się sprzęt sportowy i odzież takich firm jak: ADIDAS, NIKE , MIZUNO, PUMA, REUSCH. Firma wykonuje nadruki reklamowe na odzież sportową oraz tabliczki grawerowane na puchary, figurki, medale i inne trofea sportowe. Klientami są: sklepy, hurtownie,  kluby sportowe, szkoły, jednostki samorządowe oraz klienci indywidualni. Właściciele firmy mają nadzieję, iż wysoka jakość ich produktów, rzetelność realizowanych zamówień oraz wykwalifikowany personel znajdą u Państwa uznanie.

Vtasport zaprasza również do zakupów w sklepie internetowym.

logo_dwor

Dwór Świętoszówka to jedno z tych miejsc na kulinarnej mapie Polski, które trzeba koniecznie odwiedzić. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie.

Część restauracyjną Dworu Świętoszówka stanowią ciepłe i przytulne wnętrza, w których można delektować się wykwintnymi daniami kuchni staropolskiej i śródziemnomorskiej. W niezwykłym miejscu, jakim jest elegancka sala bankietowa, przygotowana na 200 osób, celebrować można wszystkie ważne dla gości wydarzenia prywatne jak i służbowe. .Natomiast dla chcących szybko zjeść oraz grup podróżnych godnym polecenia jest tamtejszy grill bar.

Kolejnym atutem tego miejsca są komfortowo wyposażone pokoje gościnne oraz dobra lokalizacja – przy trasie S1 Cieszyn-Bielsko, w odległości 10km od Bielska-Białej.

„…Jedzenie powinno zaspokajać głód – nie próżność, sprawiać przyjemność – nie trudność, być doznaniem kulinarnym – nie intelektualnym i dawać okazję do dzielenia się radością posiłku z bliskimi – niekoniecznie na Facebooku…”

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZANIA!