Turniejowe pożegnanie zimy

W minioną niedzielę dwa zespoły Football Project – rocznik 2010 z Kęt oraz reprezentacja rocznika 2009 uczestniczyły w turnieju Pożegnanie Zimy organizowanym przez AP Hutnik Kraków. Jak poszło naszym ekipom?

Jako pierwsi na boisko wybiegli nasi młodsi zawodnicy. W fazie grupowej odnieśliśmy jedno zwycięstwo, remis oraz porażkę. Formuła turnieju była zorganizowana tak, że drużyna wychodząc z 2 miejsca rywalizowała automatycznie o lokaty 5-8. Nasz zespół awansował do dalszych gier z 2 miejsca, gdzie zmierzył się z kolejnymi trzema rywalami. Niestety w tej fazie ponieśliśmy trzy minimalne porażki (2:1, 1:0, 1:0) i ostatecznie wywalczyliśmy 8 miejsce.

Tego dnia wystąpiliśmy w składzie. K. Martyniak (B), M. Grabski, A. Bil, O. Cinal, I. Kobiałka, K. Turczyn, A. Komędera, W. Sadlik.
Trenerzy: K. Chrapek, J. Gaweł

Poniżej kilka zdjęć z tych zmagań, a następnie krótki opis występu rocznika 2009.

W popołudniowych rozgrywkach udział wzięli reprezentanci rocznika 2009. W pierwszej fazie turnieju odnieśliśmy niestety tylko jedno zwycięstwo 2:0 i dwie minimalne przegrane – obydwie po 0:1. Te wyniki zaważyły na naszych dalszych losach w turnieju. Kolejnym etapem była walka o miejsca 9-12 o nazwie Ekstraklasa. W tej fazie wróciła drużyna, którą chciało się oglądać i to przyniosło efekt w postaci trzech pewnych zwycięstw 6: 2 z AP Cracovia, 6:0 z drużyną Hutnika 3 Kraków oraz 4:1 Skawinka Skawina. Zdecydowanie wygraliśmy tę grupę, lecz w końcowej klasyfikacji dało to 9 lokatę.

Sklad: F. Majdak (B), M. Ogrodzki, S. Karkocha, F. Niedziela, P. Majdak, K. Kula, M. Kołodziej
Trenerzy: : K. Chrapek, J. Gaweł

Ogromne podziękowania należą się również rodzicom, którzy poświęcili swój czas na przyjazd do Krakowa dopingując swoje pociechy.
Dziękujemy!