TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – JAWORZAŃSKA LIGA ŻAKÓW – SEZON 2016/17

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – JAWORZAŃSKA LIGA ŻAKÓW – SEZON 2016/17

 

1 kolejka – 2 września

 

ZAMEK GRODZIEC SPÓJNIA LANDEK
KS BYSTRA FOOTBALL PROJECT JASIENICA
ZAPORA WAPIENICA PRZEŁOM KANIÓW
SOKÓŁ ZABRZEG KS RUDZICA
CZARNI JAWORZE TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE
ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE LKS MAZAŃCOWICE

 

2 kolejka – 6/7 września

 

SPÓJNIA LANDEK TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE
LKS MAZAŃCOWICE CZARNI JAWORZE
ZAMEK GRODZIEC KS BYSTRA
PRZEŁOM KANIÓW SOKÓŁ ZABRZEG
FOOTBALL PROJECT JASIENICA ZAPORA WAPIENICA
KS RUDZICA ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

 

3 kolejka – 9 września

 

KS BYSTRA SPÓJNIA LANDEK
ZAPORA WAPIENICA ZAMEK GRODZIEC
SOKÓŁ ZABRZEG FOOTBALL PROJECT JASIENICA
TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE LKS MAZAŃCOWICE
CZARNI JAWORZE KS RUDZICA
ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE PRZEŁOM KANIÓW

 

4 kolejka – 16 września

 

SPÓJNIA LANDEK LKS MAZAŃCOWICE
KS RUDZICA TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE
PRZEŁOM KANIÓW CZARNI JAWORZE
KS BYSTRA ZAPORA WAPIENICA
ZAMEK GRODZIEC SOKÓŁ ZABRZEG
FOOTBALL PROJECT JASIENICA ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

 

5 kolejka – 23 września

 

ZAPORA WAPIENICA SPÓJNIA LANDEK
SOKÓŁ ZABRZEG KS BYSTRA
LKS MAZAŃCOWICE KS RUDZICA
CZARNI JAWORZE FOOTBALL PROJECT JASIENICA
TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE PRZEŁOM KANIÓW
ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE ZAMEK GRODZIEC

6 kolejka – 30 września

 

SPÓJNIA LANDEK KS RUDZICA
PRZEŁOM KANIÓW LKS MAZAŃCOWICE
FOOTBALL PROJECT JASIENICA TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE
ZAMEK GRODZIEC CZARNI JAWORZE
ZAPORA WAPIENICA SOKÓŁ ZABRZEG
KS BYSTRA ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

 

7 kolejka – 4-5 października

 

SOKÓŁ ZABRZEG SPÓJNIA LANDEK
KS RUDZICA PRZEŁOM KANIÓW
CZARNI JAWORZE KS BYSTRA
TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE ZAMEK GRODZIEC
LKS MAZAŃCOWICE FOOTBALL PROJECT JASIENICA
ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE ZAPORA WAPIENICA

 

8 kolejka – 7 października

 

SPÓJNIA LANDEK PRZEŁOM KANIÓW
FOOTBALL PROJECT JASIENICA KS RUDZICA
ZAMEK GRODZIEC LKS MAZAŃCOWICE
KS BYSTRA TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE
ZAPORA WAPIENICA CZARNI JAWORZE
SOKÓŁ ZABRZEG ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

 

9 kolejka – 14 października

 

PRZEŁOM KANIÓW FOOTBALL PROJECT JASIENICA
CZARNI JAWORZE SOKÓŁ ZABRZEG
TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE ZAPORA WAPIENICA
LKS MAZAŃCOWICE KS BYSTRA
KS RUDZICA ZAMEK GRODZIEC
ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE SPÓJNIA LANDEK

 

10 kolejka – 21 października

 

SPÓJNIA LANDEK FOOTBALL PROJECT JASIENICA
ZAMEK GRODZIEC PRZEŁOM KANIÓW
KS BYSTRA KS RUDZICA
ZAPORA WAPIENICA LKS MAZAŃCOWICE
SOKÓŁ ZABRZEG TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE
ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE CZARNI JAWORZE

 

11 kolejka – 28 października

 

CZARNI JAWORZE SPÓJNIA LANDEK
FOOTBALL PROJECT JASIENICA ZAMEK GRODZIEC
LKS MAZAŃCOWICE SOKÓŁ ZABRZEG
KS RUDZICA ZAPORA WAPIENICA
PRZEŁOM KANIÓW KS BYSTRA
TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE